Agenda Sp. z o.o.

38-400KrosnoMickiewicza 31Podkarpackie134260973

-

Reklama / Reklama zewnętrzna

Agenda Sp. z o.o.

38-400 Krosno, Mickiewicza 31

13 426... 09 73więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Specjalizacje i marki

Gabloty miejskie typu citylight, gabloty ogłoszeniowe. 

City Light Poster, to pełna nazwa tych gablot, które produkujemy w oparciu o własne, zaprojektowany przez naszych inżynierów, profile aluminiowe.  Najczęściej gabloty tego typu montuje się w wiatach przystankowych, tramwajowych oraz miejscach o dużym natężeniu ruchu. Wymiar eksponowanego plakatu to 120 x 180 cm.

Gablota na plakat/ city light poster / wykonana jest z aluminium anodowanego/ malowanego proszkowo, ocynkowanej konstrukcji nośnej, stali nierdzewnej. Zastosowane materiały pozwalają na długi czas eksploatacji gablot.

Oświetlenie gablot wykonane jest w oparciu o moduły led, a zastosowany rodzaj oświetlenia gwarantuje doskonałe wyeksponowanie plakatu.

Tablice magnetyczne.  Wysokiej jakości tablice do zastosowań profesjonalnych. Powierzchnia wykonana z lakierowanej blachy, która umożliwia mocowanie informacji na licu za pomocą magnesów, a gładka i błyszcząca powierzchnia blachy pozwala na pisanie markerami ścieralnymi na sucho. Rama z anodowanego aluminium.

Naszą specjalnością są tablice magnetyczne wielkogabarytowe z grafiką ,  o dowolnych wymiarach i konfiguracjach, zarówno w wersji wolnostojącej jak i w wersji naściennej. Modułowa konstrukcja ścianek umożliwia zestawienie ich na dowolnej długośći, a system profili aluminiowych umożliwia zastosowanie tablic jak parawany składane, ścianki składane.

Gabloty muzealne  oraz różnego rodzaju zabudowy z profili aluminiowych - ścianki działowe, parawany przenośne, stojaki ekspozycyjne. 

To co nas wyróżnia spośród wszystkich ofert to to, że  wykonujemy je w dowolnych wymiarach i w zależności od potrzeb są to wersje: naścienne, wolnostojące, wiszące, stolikowe / gabloty stołowe / . Efektem naszych działań są realizacje dla  muzeów oraz zakładów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do obejrzenia  naszej galerii zdjęć na stronie: www.agenda-reklam.pl

 


1

 

Kontakt

38-400 Krosno,
Mickiewicza 31

13 426... 09 73więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd