Agenda Sp. z o.o.

38-400KrosnoMickiewicza 31Podkarpackie134260973

-

Reklama / Reklama zewnętrzna

Agenda Sp. z o.o.

38-400 Krosno, Mickiewicza 31

13 426... 09 73więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Specjalizacje i marki

Gabloty miejskie typu citylight, gabloty ogłoszeniowe. 

City Light Poster, to pełna nazwa tych gablot, które produkujemy w oparciu o własne, zaprojektowany przez naszych inżynierów, profile aluminiowe.  Najczęściej gabloty tego typu montuje się w wiatach przystankowych, tramwajowych oraz miejscach o dużym natężeniu ruchu. Wymiar eksponowanego plakatu to 120 x 180 cm.

Gablota na plakat/ city light poster / wykonana jest z aluminium anodowanego/ malowanego proszkowo, ocynkowanej konstrukcji nośnej, stali nierdzewnej. Zastosowane materiały pozwalają na długi czas eksploatacji gablot.

Oświetlenie gablot wykonane jest w oparciu o moduły led, a zastosowany rodzaj oświetlenia gwarantuje doskonałe wyeksponowanie plakatu.

Tablice magnetyczne.  Wysokiej jakości tablice do zastosowań profesjonalnych. Powierzchnia wykonana z lakierowanej blachy, która umożliwia mocowanie informacji na licu za pomocą magnesów, a gładka i błyszcząca powierzchnia blachy pozwala na pisanie markerami ścieralnymi na sucho. Rama z anodowanego aluminium.

Naszą specjalnością są tablice magnetyczne wielkogabarytowe z grafiką ,  o dowolnych wymiarach i konfiguracjach, zarówno w wersji wolnostojącej jak i w wersji naściennej. Modułowa konstrukcja ścianek umożliwia zestawienie ich na dowolnej długośći, a system profili aluminiowych umożliwia zastosowanie tablic jak parawany składane, ścianki składane.

Gabloty muzealne  oraz różnego rodzaju zabudowy z profili aluminiowych - ścianki działowe, parawany przenośne, stojaki ekspozycyjne. 

To co nas wyróżnia spośród wszystkich ofert to to, że  wykonujemy je w dowolnych wymiarach i w zależności od potrzeb są to wersje: naścienne, wolnostojące, wiszące, stolikowe / gabloty stołowe / . Efektem naszych działań są realizacje dla  muzeów oraz zakładów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do obejrzenia  naszej galerii zdjęć na stronie: www.agenda-reklam.pl

 


1

 

Kontakt

38-400 Krosno,
Mickiewicza 31

13 426... 09 73więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: agenda-reklama.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd